Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium

Tel: 30/321-1661 FAX:06-68-416-515
Email: tancsics@tancsicsoh.hu

Rendkívüli felvételi eljárás

Kezdetét vette a rendkívüli felvételi eljárás. Ennek keretében azok a tanulók is felvételt nyerhetnek valamely középfokú oktatási intézménybe, akiknek ez a normál felvételi eljárásban valamiért nem sikerült. A rendkívüli felvételi eljárásról tudni kell, hogy a tanulóknak egyénileg kell intézniük a jelentkezést, mert ilyenkor az már nem központilag történik.

Az Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium rendkívüli felvételi eljárást hirdet az alábbi tagozatokon:

Kód

Tanulmányi terület

A rendkívüli felvételi eljárás keretében meghirdetett férőhelyek száma

emelt óraszámú angol nyelvi

6 fő

emelt óraszámú matematika

8 fő

emelt óraszámú humán

5 fő

emelt óraszámú digitális kultúra

5 fő

általános tantervű

15 fő

A rendkívüli felvételi eljárásra az alábbi módon lehet jelentkezni:

• Aki már az általános felvételi eljárás során jelentkezett iskolánkba, kizárólag a mellékelt jelentkezési lapot kell benyújtania.
  • Ha a tanuló nem jelentkezett iskolánkba a rendes felvételi eljárás során, akkor a mellékelt jelentkezési laphoz csatolni kel:
    • a 7. év vége és a 8. félév iskolai eredményeit,
    • az emelt óraszámú matematika és humán képzésre való jelentkezés esetén a központi írásbeli eredményét

A jelentkezést iskolánk címére (5900 Orosháza, Táncsics u. 2-4.), vagy e-mail címére (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) szíveskedjenek eljuttatni lehetőleg 2022. május 20-ig, de legkésőbb 2022. augusztus 31-ig.

További bármilyen kérdés esetén, kérjük, forduljanak bizalommal Misinszkiné Szőke Nóra intézményvezető-helyetteshez a 20/581-5021 telefonszámon vagy az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen!